"Єдиний портал електронних звернень громадян"
Центрально-Міський район
Головна / Звернення / 2018 / Ш-5-ЕЗ, Скарга

Ш-5-ЕЗ, Скарга

Номер звернення: Ш-5
Зареєстровано: 15 січня 2018
Тема/напрямок: Благоустрій території, будівництво та ремонт доріг
Підтема: Відлов бродячих собак
Відповідальний: Відділ з питань благоустрою та житлової політики
Статус: Роз’яснено

Добрий день. 17.05.2017р подавала пропозицію(зауваження) № Ш-9 щодо великої кількості безпритульних собак біля магазину "АТБ" по вулиці Алмазна (Карачуни). КП "Сансервіс" повинно було вирішити цю проблему з відлову безпритульних собак.
На даний час ситуація не змінилась. Біля "АТБ" постійно знаходиться зграя безпритульних собак у кількості 12-15 штук. Прошу вирішити цю проблему,адже піклуюсь за життя та здоровья своїх дітей та мешканців району.

Відповідь звернення:
Виконком Центрально-Міської районної у місті ради розглянув Ваше звернення з питання відлову безпритульних тварин біля магазину «АТБ» за адресою: вул. Алмазна, 18, і повідомляє, що за інформацією КП «Сансервіс», яке виконувало роботи по відлову бродячих тварин у м. Кривому Розі, у тому числі, і у Центрально-Міському районі, кошти, виділені на послугу по відлову бродячих тварин та їх стерилізацію використані у повному обсязі. У разі виділення додаткових коштів, заявка на виконання даних робіт КП «Сансервіс» буде врахована. В.о. голови-заступник голови Центрально-Міської районної у місті ради С.В.Логвінов Віцалару Василь Валерійович (0564) 90 07 43